Domů Recenze Aplikace Fripito – užitečná aplikace pro cestující fotografy

Fripito – užitečná aplikace pro cestující fotografy

712
0
Sdílejte

Fripito je česká aplikace, která prošla za dobu od svého vzniku proměnou k průvodci, který je jednoduchý, srozumitelný, najdete v něm vše na svém místě s postupně přibývajícím počtem míst, která můžete navštívit.

Aplikace vám dá tipy, co fotit, jak se připravit, co navštívit, s informacemi o zemi a jednotlivých místech.

Fripito je zdarma, jednotlivé průvodce si dokupujete v rozumných relacích, které jistě stojí za to.

Stáhnout si ji můžete ve verzích pro iOS a Android.

Stránka aplikace.

PředchozíDalší

11 Popis aplikace


Když aplikaci otevřete, zobrazí se dole pět záložek, které přehledně ukazují, co zde najdete. Nic schovaného, víte, kde jste. První dvě záložky jsou Obchod a Průvodci, které vypadají stejně – v první si nakupujete a v druhé stahujete a prohlížíte svoje průvodce. Třetí jsou Oblíbené, kde si v jednotlivých průvodcích shromažďujete ťuknutím na srdíčko fotky, která se vám líbí. Čtvrtá záložka je mapa se špendlíky míst. Poslední je váš profil a nastavení.

1. Popis aplikace

22 Průvodci


Když si vyberete svého průvodce, ukáže se seznam fotek a textových souborů, které si můžete prohlížet. Vše je rychle a bezproblémové.

2. Průvodci

33 Jednotlivé fotografie


U jednotlivých fotografií je místo pro údaje pro fotografy – expozice, čas, ISO, objektiv a další informace, včetně popisu od autora spolu s mapkou lokality.

3. Jednotlivé fotografie

44 Textový soubor

Textový soubor je velmi zajímavou součástí aplikace a najdete tu mnoho zajímavostí nejen o focení, ale i praktické informace k pobytu, fotovýbavě, tipy na treky, atd…

4. Textový soubor

55 Mapa světa

V jedné ze záložek je mapa světa s přehledem všech lokalit, které Fripito nabízí. Při klepnutí na špendlík se ukáže malý popis se jménem autora, po dalším klepnutí se rovnou dostanete na stránku s místem.

5. Mapa světa
PředchozíDalší
PŘEHLED RECENZE
Přehlednost
Užitečnost
Co získáte za svoje peníze
Sdílejte
Další článekOutdoor filmy.cz
Cestovatel, fotograf, rád běhá, jezdí na kole a cvičí jógu. Fotky z cestování také na Instagramu - https://www.instagram.com/roman.rogner.travel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.