Domů Recenze Půjčovny aut CARS4RENT – když potřebujete auto v Gruzii a Arménii

CARS4RENT – když potřebujete auto v Gruzii a Arménii

807
0
Sdílejte

Když hledáte pronájem auta v Tbilisi, dostanete na výběr několik možností. Záleží na to, co od takové půjčovny očekáváte – někomu nezáleží na ceně a chce co nejnovější auto, někomu stačí první nebo druhá verze 10 let starého modelu a někdo chce jistotu zavedené značky autopůjčovny.

Ve vyhledávači mi padla do oka jedna v centru Tbilisi, která se jmenuje CARS4RENT. Důvodů bylo několik – ceny se mi zdály celkem levné, podmínky jasné a celkem tolerantní a na mé dotazy reagovali celkem rychle.

Jak probíhá takové půjčení auta v úplně (tenkrát) neznámé zemi?
Nemusíte se vůbec obávat.

Na webu vyplníte formulář, kde si chcete auto půjčit, na jak dlouho a kde ho chcete odevzdat. Přijde vám potvrzovací e-mail se všemi informacemi.

V den vyzvednutí si buď pro auto přijdete do půjčovny nebo vám ho může jejich pracovník dovézt až na určené místo.
Tento rok jsme si ho nechali zadarmo přivézt, což oceníte, když bydlíte trochu dál a nechcete se tahat s kufry z místa ubytování.

Letos jsme si v CARS4RENT půjčovali podruhé a auto nám předával týž člověk – velmi ochotný, vysvětlil základní funkce, předal smlouvu, podepsali jsme, zaplatil jsem v hotovosti a mohli jsme jet.

Po týdnu jsme auto dovezli přímo k centrále, auto ani nechtěli vidět, předal jsem klíče a vše bylo vyřízené.

Minulý rok jsme měli půjčenou starou Toyotu RAV4, první generace – trochu starší model, ale moc se nám auto líbilo. Letos jsme ho chtěli zase, ale už nebylo, takže jsem vybrali stejný model, ale v generaci třetí. Opět vše v pohodě, vše zvládl bez problémů.

Půjčovnu CARS4RENT najdete na tomto webu, kde oceníte i jejich cestovatelské informace. Za měsíc jedeme do Arménie a určitě si ji vybereme znovu, protože má pobočku i v Jerevanu.

Půjčovali jste si auto v Gruzii jinde? Jaké máte zkušenosti? Budu rád, když napíšete do komentářů.

Chcete ušetřit a zároveň nám pomoct?

Výhodné nabídky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.